Старий цвинтар "Ладомирський"
вул. Ладомирська
UA-44702 Володимир-Волинський/ Wolodymyr-Wolhynski
->in Karte anzeigen

 

Цей цвинтар є найстарішим у місті. Вхідні ворота, що на фотографії, були побудовані в 1840 році.
Могили католиків, протестантів, православних та євреїв знаходяться поруч. Поруч лежать у могилах українці, росіяни, поляки, німці, чехи та представники багатьох інших національностей.

Пам'ятники, поховання та братські могили тих, хто загинув у першій половині 20-го століття, знаходяться серед могил цивільного населення. Вони вже давно поросли травою.

Могили німців, що колись жили на Волині; пам'ятники борцям за незалежність України проти Польщі та Радянського Союзу, яку підтримував німецький вермахт; пам'ятник російським солдатам, що загинули в 1914 році у війні проти Австро-Угорщини та Німеччини; пам'ятник радянським солдатам, що загинули під час Другої світової війни; пам'ятник полеглим під час польсько-радянської війни 1920 року польським солдатам; пам'ятник радянським офіцерам, що під час війни та німецької окупації були знищені в концентраційному таборі для офіцерів (“Офлаг-365” )- все це знаходиться на невеличкому просторі, відображає історії двох світових воєн та міжвоєнного періоду та справляє гнітуче враження.

Landkreis:
Rayon Wolodymyr-Wolynskyj


Hier befinden sich auch: